Osoba odpowiadająca za proces rekrutacji:consultantWiktoria Dziewit
Business Unit Manager

pytań, zadzwoń:
+48 695 728 725

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Ustawiacz Maszyn Wtryskowych

miejsce pracy: Nowa Wieś Wrocławska

nr ref.: 8789/UMW

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • umiejętność przezbrajania form i ich podstawowego serwisu,
  • znajomość budowy wtryskarek,
  • wiedza z zakresu kontroli jakość gotowych produktów.

Obowiązki:

  • ustawianie wtryskarek zgodnie z przygotowaną dokumentacją technologiczną,
  • bieżąca korekta procesu w celu uzyskania poprawnej jakości produktów,
  • przezbrajanie form na maszynach wtryskowych,
  • analiza wadliwych części i podejmowanie działań zaradczych.

Nasz Klient oferuje:

  • pakiet benefitów,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pracę w atmosferze wzajemnego zaufania, szacunku, otwartej komunikacji na wszystkich szczeblach organizacyjnych.