Osoba odpowiadająca za proces rekrutacji:consultantKarolina Dziewit

pytań, zadzwoń:
+48 669 972 800

Dla naszego Klienta, innowacyjnej firmy produkcyjnej z branży chemicznej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Technolog

miejsce pracy: Kędzierzyn-Koźle
nr ref.: 8785/T

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe, preferowany kierunek: technologia chemiczna lub pokrewne,
  • swoboda w posługiwaniu się programami Word, Excel, programami specjalistycznymi np. chemCAD czy w obsłudze baz danych patentowych,
  • mile widziana znajomość specjalistycznej aparatury technicznej (np. urządzenia ciśnieniowe, kolumny destylacyjne),
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • dobra organizacja pracy,
  • rzetelność i dokładność,
  • prawo jazdy kat. B.

Obowiązki:

  • prace badawczo wdrożeniowe – opracowywanie i samodzielne przeprowadzanie nowych metod syntezy związków chemicznych,
  • tworzenie i aktualizacja dokumentacji technicznej i technologicznej dla tworzonych procesów,
  • monitorowanie stosowanych technologii i instalacji, analiza danych procesowych dla wykrycia i zapobiegania awariom,
  • udział w odbiorach i inspekcjach np. UDT/TDT dla urządzeń ciśnieniowych,
  • udział w przenoszeniu opracowanych technologii na skalę produkcyjną, wraz z przygotowaniem niezbędnych dokumentacji i instrukcji.

Nasz Klient oferuje:

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • bogaty pakiet benefitów m. in. dodatkowe ubezpieczenie i pakiet opieki medycznej,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • dofinansowanie do szkoleń.