OFERTY PRACY

Osoba odpowiadająca za proces rekrutacji:Mateusz Szydełko

pytań, zadzwoń:
601 380 066

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy logistyczno-magazynowej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Technical Manager

miejsce pracy: Osła k. Bolesławca
numer ref.: 8925/TM

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku; mile widziana branża e-commerce,
  • znajomość i posiadanie doświadczenia z zakresu metodologii Lean,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • umiejętność korzystania z programu Excel,
  • gotowość do wprowadzania różnego typu rozwiązań w procesie Continuos Improvement,
  • kierowanie realizacją projektów usprawniających,
  • posiadanie wiedzy na temat przepisów BHP, a także ergonomii miejsca pracy,
  • posiadanie postawy proklienckiej, a także otwartości na ocenę potencjału komercyjnego systemów przyczyniających się do osiągania celów biznesowych,
  • umiejętność wnioskowania i podejmowania decyzji w oparciu o dużą liczbę danych,
  • umiejętność organizacji pracy własnej,
  • zdolność do myślenia analitycznego podczas rozwiązywania problemu,
  • otwartość na proponowanie rozwiązań usprawniających pracę, a także dzielnie się posiadaną wiedzą z innymi.

Obowiązki:

  • nadzór nad prowadzonymi pracami inwestycyjnymi,
  • kierowanie projektami usprawniającymi,
  • zwiększanie produktywności poprzez wdrażane zmiany,
  • podejmowanie decyzji w zakresie strategii technologicznych usprawniających procesy,
  • przygotowywanie raportów, dokumentacji technicznych, prezentacji, a także kalkulacji projektowych,
  • dokonywanie bieżących kalkulacji savingowych implementowanych zmian,
  • rozpowszechnianie metodologii Lean Manufacturing wśród pracowników,
  • zarządzanie podległym zespołem,
  • bieżące zapoznawanie się z nowościami technologicznymi i poszukiwanie sposobów ich wykorzystania,
  • kooperacja z innymi działami.

Nasz Klient oferuje:

  • umowę o pracę,
  • możliwości awansu i dalszego rozwoju zawodowego,
  • pracę o charakterze hybrydowym,
  • premię roczną,
  • kompleksowe wdrożenie w nowe obowiązki i strukturę firmy,
  • szeroki zakres benefitów (ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, ciepłe posiłki, system MOTIVIZER, wczasy pod gruszą),
  • spotkania integracyjne.