Osoba odpowiadająca za proces rekrutacji:consultantKonrad Możdżeń

pytań, zadzwoń:
+48 501 647 726

EXPERUM Human Resources jest firmą doradztwa personalnego, która od 27 lat wspiera swoich Klientów w rekrutacji i realizacji projektów doradczych z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi.

Dla naszego Klienta, firmy handlowej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Starszy Specjalista ds. Zakupów

miejsce pracy: Wrocław

nr ref.: 8903/SSZ

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (mile widziane kierunki związane z handlem lub pokrewne),

  • minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • mile widziane doświadczenie w branży wyrobów hutniczych lub branży elementów budowlanych,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2,
  • bardzo dobra znajomość procesów zakupowych,
  • znajomość systemu SAP lub innego o podobnym zastosowaniu,
  • umiejętność budowania relacji z partnerami biznesowymi,
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • samodzielność, komunikatywność i decyzyjność.

Obowiązki:

  • opracowywanie zamówień i prowadzenie korespondencji,

  • negocjowanie warunków współpracy z dostawcami,
  • realizacja procesów zakupowych dotyczących wyrobów hutniczych,
  • utrzymywanie profesjonalnych relacji z dostawcami,
  • nadzór nad kompletnością i poprawnością danych zakupowych w systemie,
  • przygotowywanie analiz i raportów zgodnie ze standardami Spółki,
  • prowadzenie procesów reklamacyjnych.

Nasz Klient oferuje:

  • umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • narzędzia niezbędne do pracy,
  • bogaty pakiet benefitów m.in.: karta Multisport, abonament medyczny, pakiet socjalny.