Osoba odpowiadająca za proces rekrutacji:consultantMateusz Dziewit
Business Unit Manager

pytań, zadzwoń:
+48 693 354 164

Dla naszego Klienta, polskiej Firmy specjalizującej się w usługach infrastruktury, poszukujemy osoby na stanowisko:

Starszy Serwisant Parkometrów

miejsce pracy: Poznań

nr ref.: 8797/SS

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • uprawnienia elektryczne eksploatacyjne dla urządzeń, instalacji i sieci – do 1 kV,
  • prawo jazdy kategorii B,
  • umiejętność pracy w grupie,
  • komunikatywność, sumienność i spostrzegawczość.

Obowiązki:

  • koordynacja pracy Serwisantów,
  • bieżąca kontrola parkomatów,
  • usuwanie awarii, konserwacja, naprawy i przeglądy.

Nasz Klient oferuje:

  • stabilne warunki pracy w oparciu o umowę o pracę.