Osoba odpowiadająca za proces rekrutacji:consultantKarolina Dziewit

pytań, zadzwoń:
+48 669 972 800

EXPERUM Human Resources jest firmą doradztwa personalnego, która od 27 lat wspiera swoich Klientów w rekrutacji i realizacji projektów doradczych z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. Zakupów Strategicznych

miejsce pracy: Bielany Wrocławskie

nr ref.: 8870/SZS

Wymagania:

  • min. 5-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • znajomość systemu MS Office i SAP,
  • biegła znajomość języka angielskiego (C1-C2),
  • umiejętność posługiwania się z rysunkiem technicznym oraz specyfikacją materiałową,
  • wiedza  na temat obróbki galwanicznej, a także części stalowych aluminiowych,
  • umiejętności z zakresu negocjacji biznesowych.

Obowiązki:

  • negocjowanie warunków współpracy z dostawcami,

  • wycenianie materiałów i usług dla nowych projektów,
  • budowanie i rozwijanie relacji z dostawcami,
  • przeprowadzanie audytów sieci dostawców,
  • prowadzenie dokumentacji,
  • optymalizacja procesów dostaw,
  • współpraca z zagraniczną centralą.

Nasz Klient oferuje:

  • umowę o pracę,

  • elastyczny czas pracy,
  • pakiet benefitów (m. in. MultiSport, prywatna opieka na życie, kursy językowe),
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje oraz rozwijające kompetencje.