Osoba odpowiadająca za proces rekrutacji:consultantMateusz Dziewit
Business Unit Manager

pytań, zadzwoń:
+48 693 354 164

Dla naszego Klienta, firmy z branży elektronicznej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista Techniczno - Handlowy

miejsce pracy: Poznań
nr ref.: 8825/STH

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie techniczne,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • mile widziane doświadczenie w branży zabezpieczeń lub elektrotechnicznej,
  • wiedza z zakresu elektrotechniki i foto-optyki,
  • znajomość pakietu Ms Office,
  • umiejętność posługiwania się technikami up-selling oraz crossselling,
  • umiejętność utrzymywania relacji z klientem,
  • mile widziana znajomość podstaw konfiguracji sieci TCP/IP,
  • samodzielność i dobra organizacja pracy.

Obowiązki:

  • doradztwo i obsługa klientów,
  • obsługa administracyjna, tworzenie ofert i dokumentów sprzedaży,
  • pomoc w obsłudze urządzeń udostępnianych przez firmę,
  • nadzorowanie potrzeb klientów i podtrzymywanie ciągłości zakupowej,
  • badanie i monitorowanie rynku w naszej branży,
  • budowanie nowych relacji z klientami,
  • współpraca z zespołem,
  • udział w spotkaniach i szkoleniach doskonalących umiejętności.

Nasz Klient oferuje:

  • umowę o pracę,
  • wieloskładnikowe wynagrodzenie (podstawa + premia),
  • rozwój zawodowy,
  • pracę wśród profesjonalistów,
  • niezbędne narzędzia pracy.