OFERTY PRACY

Osoba odpowiadająca za proces rekrutacji:Joanna Lewkowicz

pytań, zadzwoń:
+48 601 378 965

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy działającej w branży budowlano-rolniczo-energetycznej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Kierownik Działu Zaopatrzenia/Ofertowania

miejsce pracy: Ostrzeszów, Wrocław
nr ref.: 8930/SO

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe; preferowany kierunek: Budownictwo,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • mile widziane doświadczenie w pracy w hurtowni budowlanej,
  • umiejętność obsługi pakietu Office i programu AutoCAD,
  • umiejętność sporządzania kosztorysów,
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej,
  • samodzielność,
  • wysoko rozwinięte umiejętności planistyczne.

Obowiązki:

  • poszukiwanie dostawców,
  • negocjowanie cen z dostawcami,
  • kontraktowanie materiałów,
  • zamawianie niezbędnych materiałów i wysyłanie ich na budowy,
  • planowanie dostaw na budowy,
  • sporządzanie przedmiarów robót,
  • sporządzanie kosztorysów,
  • współpraca z Kierownikami Budowy i Managerami Projektu.

Nasz Klient oferuje:

  • umowę o pracę,
  • niezbędne narzędzia do pracy (laptop, telefon),
  • rozwój w strukturach firmy (docelowo planowana jest rozbudowa działu i zwiększenia zatrudnienia, a osoba zatrudniona na tym stanowisku w przyszłości przejmie funkcję kierowniczą),
  • pakiet benefitów (karta Multisport, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do nauki języka angielskiego, wyjazdy organizowane przez firmę).