Osoba odpowiadająca za proces rekrutacji:consultantJakub Osada
Researcher/Recruiter

pytań, zadzwoń:
+48 508 495 710

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy, poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista Inżynieryjno-Techniczny (ochrona środowiska)

miejsce pracy: Wrocław

nr ref.: 8753/SI

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • minimum 2-3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2,
  • wiedza z zakresu prawa ochrony środowiska oraz doświadczenie w kontaktach z organami ochrony środowiska,
  • kwalifikacje w zakresie modelowania rozprzestrzeniania zanieczyszczeń powietrza przy użyciu oprogramowania specjalistycznego,
  • znajomość procesów i technologii oczyszczania gazów odlotowych oraz monitoringu i ochrony powietrza atmosferycznego,
  • znajomość i umiejętność obsługi i analizy wyników oprzyrządowania pomiarowego,
  • biegłość w zakresie opracowywania pozwoleń emisyjnych na wprowadzanie do środowiska substancji i energii: zintegrowanych i sektorowych (w zakresie emisji pyłów i gazów do powietrza),
  • praktyka w obliczaniu emisji CO2 z instalacji, umiejętność przygotowywania sprawozdań.

Obowiązki:

  • realizacja prac badawczo-projektowych w obszarze ochrony środowiska, głównie w tematyce ochrony powietrza,
  • przygotowywanie sprawozdań,
  • rozpoznawanie potrzeb klientów oraz trendów rynkowych,
  • kreowanie nowych, innowacyjnych rozwiązań,
  • udział w spotkaniach biznesowych z klientami.

  • możliwość rozwoju i doskonalenia kompetencji zawodowych na gruncie naukowo-badawczym w wykwalifikowanym zespole specjalistów,
  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • premie uzależnione od wyników pracy,
  • atrakcyjny pakiet benefitów (m.in. prywatna opieka medyczna, karta Multisport, pracowniczy program emerytalny, kurs języka angielskiego).