Osoba odpowiadająca za proces rekrutacji:consultantMateusz Dziewit
Business Unit Manager

pytań, zadzwoń:
+48 693 354 164

Do naszego zespołu, poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. Sprzedaży i Marketingu

miejsce pracy: Wrocław
nr ref.: 8821/SM

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (preferowany marketing, komunikacja wizerunkowa),
  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku – będzie dodatkowym atutem,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2,
  • wiedza z zakresu marketingu,
  • samodzielność oraz bardzo dobra organizacja pracy,
  • znajomość pakietu MS Office (zwłaszcza Excel i Power Point),
  • głód wyzwań i kreatywność.

Obowiązki:

  • nawiązywanie kontaktów z potencjalnymi klientami,
  • analiza potrzeb klientów i tendencji na rynku,
  • sprzedaż usług firmy,
  • prowadzenie kampanii e-marketingowych (kampanie reklamowe, mailingi),
  • content marketing,
  • zarządzanie treścią oraz dbanie o poprawne funkcjonowanie stron internetowych,
  • koordynowanie działań w obszarze mediów społecznościowych,
  • umieszczanie ogłoszeń na portalach o pracy,
  • poszukiwanie nowych rozwiązań i działań marketingowych m.in. w sieci oraz wdrażanie najlepszych praktyk.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie o wysokich standardach pracy,
  • wynagrodzenie składające się z podstawy oraz premii adekwatnej do uzyskanych efektów,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • dużo wyzwań i możliwość realizacji swoich pomysłów.