OFERTY PRACY

Osoba odpowiadająca za proces rekrutacji:Mateusz Szydełko

pytań, zadzwoń:
601 380 066

Dla naszego Klienta, producenta systemów magazynowych, poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. Sprzedaży

miejsce pracy: cała Polska
nr ref.: 8846/SS

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie (dodatkowym atutem będzie techniczne lub wyższe),

  • min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • mile widziane doświadczenie w branży magazynowej,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1,
  • znajomość drugiego języka obcego (niemiecki, holenderski, rosyjski) będzie dodatkowym atutem,
  • prawo jazdy kat. B,
  • dyspozycyjność i elastyczność,
  • motywacja oraz chęć ciągłego rozwoju,
  • umiejętność nawiązywania i budowania relacji, otwartość, komunikatywność,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • zdolność do szybkiego działania i podejmowania decyzji, inicjatywa,
  • uczciwość i wysokie poczucie etyki,
  • wysoka kultura osobista.

Obowiązki:

  • pozyskiwanie nowych klientów oraz budowanie relacji,

  • wzmacnianie relacji i zwiększanie skali współpracy z obecnymi partnerami handlowymi,
  • tworzenie strategii sprzedażowej i planów rozwoju oraz marketingu,
  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy,
  • monitorowanie informacji o branży i otoczeniu rynkowym.

Nasz Klient oferuje:

  • umowę o pracę,

  • stabilne wynagrodzenie,
  • służbowe narzędzia pracy,
  • szkolenie produktowe i przygotowanie techniczne,
  • możliwości rozwoju.