Osoba odpowiadająca za proces rekrutacji:consultantKonrad Możdżeń

pytań, zadzwoń:
+48 501 647 726

Dla naszego Klienta, firmy z branży metalowej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. Personalnych

miejsce pracy: Małomice
nr ref.: 8934/SP

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe,
  • min. 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2,
  • doświadczenie w pracy z pakietem MS Office,
  • znajomość procedur biznesowych oraz prawa pracy,
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej,
  • samodzielność,
  • wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne,
  • gotowość do wspieranie innych w realizacji zadań,
  • wysoki poziom kultury osobistej.

Obowiązki:

  • kompleksowe prowadzenie procesów rekrutacyjnych (w tym aktywne poszukiwanie potencjalnych kandydatów),
  • obsługa administracyjno-kadrowa pracowników,
  • opracowywanie i stosowanie technik wdrożeniowych,
  • bieżący kontakt z działem księgowości oraz kontrahentami firmy,
  • współpraca z menadżerami oraz zarządem,
  • organizacja szkoleń,
  • wsparcie w obszarze HR miękkiego,
  • dbanie o dobry wizerunek firmy.

  • pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • umowę o pracę,
  • system szkoleń i możliwość rozwoju zawodowego,
  • atrakcyjny system premiowy.