OFERTY PRACY

Osoba odpowiadająca za proces rekrutacji:Mateusz Szydełko

pytań, zadzwoń:
601 380 066

EXPERUM Human Resources jest firmą doradztwa personalnego, która od 27 lat wspiera swoich Klientów w rekrutacji i realizacji projektów doradczych z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży budowlano-rolniczo-energetycznej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. Marketingu i Administracji

miejsce pracy: Ostrzeszów

nr ref.: 8890/SMA

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe,

  • doświadczenie i umiejętności w zakresie redagowania tekstu pisanego,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1,
  • zainteresowanie odnawialnymi źródłami energii,
  • znajomość pakietu MS Office,
  • prawo jazdy kat. B,
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • wysoki poziom umiejętności organizacji pracy i myślenia analitycznego,
  • samodzielność i konsekwentność w działaniu.

Obowiązki:

  • koordynacja wszelkich działań marketingowych firmy,

  • prowadzenie social mediów (FB, Instagram, strona internetowa),
  • tworzenie prostych projektów graficznych lub zlecanie ich na zewnątrz,
  • dbałość o utrzymywanie dobrych relacji z redakcjami czasopism branżowych oraz sporadyczne przygotowywanie do nich artykułów,
  • nadzór nad wykonaniem różnorodnych materiałów reklamowych firmy i dbanie o ich prawidłowy stan magazynowy,
  • uczestnictwo w spotkaniach marketingowych w ramach działań międzynarodowych firmy,
  • redagowanie pism związanych z prowadzonymi postępowaniami prawnymi we współpracy z Kancelarią,
  • koordynowanie zawarcia umów z kontrahentami pod względem formalno-prawnym,
  • kontakt z Klientem, przekazywanie informacji o przebiegu prowadzonych postępowań,
  • ścisła współpraca i wspieranie działu administracyjnego w bieżących sprawach biurowych (prowadzenie rejestrów firmowych, ubezpieczenia, poczta itp.).

Nasz Klient oferuje:

  • umowę o pracę,

  • elastyczny czas pracy,
  • pakiet benefitów (m. in. MultiSport, ubezpieczenie grupowe),
  • system premiowy.