Osoba odpowiadająca za proces rekrutacji:consultantWiktoria Dziewit
Business Unit Manager

pytań, zadzwoń:
+48 695 728 725

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. Obsługi Klienta z językiem czeskim

miejsce pracy: Lubliniec
nr ref.: 8802/SO

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie,
  • doświadczenie w obsłudze klienta, dziale sprzedaży lub logistyki,
  • dobra znajomość języka czeskiego – warunek konieczny,
  • mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • znajomość MS Office,
  • łatwość nawiązywania kontaktu oraz budowania pozytywnych relacji z klientami,
  • orientacja na realizację zadań,
  • inicjatywa w działaniu,
  • otwartość na pracę zespołową.

Obowiązki:

  • komunikacja z kontrahentami w języku czeskim,
  • kontakt z klientami biznesowymi w zakresie realizowanych zamówień,
  • przygotowywanie kalkulacji i ofert dla klientów,
  • nadzór nad wykonywaniem zadań wynikających z zawartych umów.

Nasz Klient oferuje:

  • umowę o pracę,
  • pracę w trybie zdalnym,
  • system premiowy,
  • możliwość uczestnictwa w szkoleniach,
  • prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie,
  • wczasy pod gruszą, dodatkowe dni urlopu, dodatki świąteczne.