Osoba odpowiadająca za proces rekrutacji:consultantKonrad Możdżeń

pytań, zadzwoń:
+48 501 647 726

EXPERUM Human Resources jest firmą doradztwa personalnego, która od 27 lat wspiera swoich Klientów w rekrutacji i realizacji projektów doradczych z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy logistyczno-magazynowej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Starszy Specjalista ds. Administracji Magazynowej

miejsce pracy: Osła (woj. dolnośląskie)

nr ref.: 8905/SAM

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie,

  • mile widziane doświadczenie w obszarze logistyki lub produkcji związane z gospodarką magazynową i inwentaryzacją ciągłą,
  • mile widziana znajomość języka angielskiego,
  • min. średniozaawansowana znajomość programu Excel,
  • znajomość systemów zarządzania stanami magazynowymi,
  • znajomość programów Reflex i Wamas,
  • gotowość do pracy w trybie zmianowym,
  • wysoki poziom komunikatywności,
  • wysoko rozwinięte umiejętności analityczne,
  • umiejętność rozwiązywania problemów.

Obowiązki:

  • wykrywanie i komunikowanie przyczyn niezgodności powstałych w toku procesów magazynowych,

  • identyfikowanie i analizowanie problemów związanych z procesami operacyjnymi oraz komunikowanie ich działowi IT,
  • zapoznawanie nowych Operations Administratorów z programami Reflex i Wamas,
  • organizowanie i delegowanie zadań Operations Administratorom,
  • wykazywanie się inicjatywą i zgłaszanie możliwych usprawnień w obszarach magazynowych,
  • bliska współpraca z przełożonym i działem IT oraz raportowanie zgodnie z ich potrzebami,
  • rozwijanie efektywnej współpracy z zespołem.

Nasz Klient oferuje:

  • umowę o pracę,

  • wdrożenie w wykonywane obowiązki,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • dojazd z wybranych lokalizacji,
  • ciepłe posiłki w miejscu pracy,
  • pakiet benefitów oraz system premiowy.