Osoba odpowiadająca za proces rekrutacji:consultantWiktoria Dziewit
Business Unit Manager

pytań, zadzwoń:
+48 695 728 725

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży produkcyjnej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Spawacz

miejsce pracy: Głogów
nr ref.: 8620/SP

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • uprawnienia do spawania metodą TIG lub MIG/MAG,
  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym.

Obowiązki:

  • spawanie aluminium metodą TIG, MIG/MAG,
  • wstępny odbiór gotowych produktów zgodnie z obowiązującymi normami spawalniczymi,
  • przestrzeganie obowiązujących przepisów BHP.

  • wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia i umiejętności
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość korzystania z dojazdu pracowniczego z okolicznych miejscowości.