Osoba odpowiadająca za proces rekrutacji:consultantWiktoria Dziewit
Business Unit Manager

pytań, zadzwoń:
+48 695 728 725

Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej z branży gazów technicznych, poszukujemy osoby na stanowisko:

Sourcing Specialist with Czech

miejsce pracy: Wrocław
nr ref.: 8831/SCC

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe,

  • min. 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w środowisku miedzynarodowym,
  • doświadczenie w obszarze zakupów produkcyjnych,
  • doświadczenie w prowadzeniu negocjacji zakupowych w języku obcym,
  • znajomość języków czeskiego, angielskiego i polskiego na poziomie C1,
  • prawo jazdy kat. B,
  • dyspozycyjność do wyjazdów służbowych.

Obowiązki:

  • wdrażanie oraz rozwijanie strategii zakupowych,

  • osiąganie celów sprzedażowych w zakresie określonego budżetu,
  • poszukiwanie nowych dostawców oraz utrzymywanie pozytywnych relacji z obecnymi,
  • udział w negocjacjach z dostawcami,
  • współpraca z klientami wewnętrznymi oraz zewnętrznymi,
  • współpraca z innymi oddziałami firmy w celu optymalizacji procesów,
  • poszukiwanie usprawnień oraz oszczędności w swoim obszarze,
  • przygotowywanie analiz oraz raportów.

Nasz Klient oferuje:

  • umowę o pracę,

  • rozwój w stabilnej, międzynarodowej firmie,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • ubezpieczenie na życie,
  • system kafeteryjny,
  • fundusz socjalny,
  • możliwość przystąpienia do funduszu emerytalnego.