Osoba odpowiadająca za proces rekrutacji:consultantMateusz Dziewit
Business Unit Manager

pytań, zadzwoń:
+48 693 354 164

Dla naszego Klienta, firmy z branży SM, e-commerce i analityki internetowej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Social ADS Specialist

miejsce pracy: Poznań
nr ref.: 8776/SS

Wymagania:

  • minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku w agencji marketingowej/PR,
  • doświadczenie w pracy z klientami z branży e-commerce
  • bardzo dobra znajomość Menedżera Reklam i Instagram Ads,
  • umiejętności posługiwania się Facebook Pixel oraz tworzenia kampanii dynamicznych,
  • mile widziana znajomość reklamowania na innych platformach społecznościowych,
  • wysokie umiejętności interpersonalne, otwartość, elastyczność i kreatywność w działaniu,
  • łatwość tworzenia angażujących i ciekawych treści postów.

Obowiązki:

  • optymalizacja trwających kampanii,
  • tworzenie kampanii reklamowych i dynamicznych,
  • przygotowywanie budżetów reklamowych z podziałem na narzędzia i kanały dla danej marki,
  • realizacja dużych projektów budżetowych klientów polskich i zagranicznych,
  • tworzenie kampanii dynamicznych z wykorzystaniem katalogów oraz ustawianie niestandardowych eventów w Pixelu Facebooka,
  • współpraca z grafikiem.

Nasz Klient oferuje:

  • elastyczną formę zatrudnienia: B2B lub umowa o pracę,
  • stabilny rozwój w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • budżet szkoleniowy,
  • pakiet benefitów.