OFERTY PRACY

Osoba odpowiadająca za proces rekrutacji:Mateusz Szydełko

pytań, zadzwoń:
601 380 066

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży automotive, poszukujemy osoby na stanowisko:

Ślusarz Narzędziowy

miejsce pracy: Kostrzyn nad Odrą

nr ref.: 8855/SN

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne, preferowane specjalności – ślusarz, mechanik,

  • min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • konieczność posiadania uprawnień do obsługi suwnicy,
  • doświadczenie w serwisowaniu systemów gorąco kanałowych,
  • znajomość narzędzi pomiarowych, form wtryskowych i rysunku technicznego,
  • zdolność pasowania, tuszowania i polerowania na wysoki połysk
  • mile widziana znajomość wtryskarek,
  • mile widziana umiejętność spawania metodą TIG i laserem,
  • mile widziane doświadczenie w obsłudze maszyn skrawających (tokarki, szlifierki, frezarki).

Obowiązki:

  • obsługiwanie suwnicy,

  • dokonywanie bieżących napraw i usprawnianie funkcjonowania form wtryskowych,
  • dokonywanie przeglądów form na podstawie planu prewencji,
  • bieżąca kontrola zużycia materiałów eksploatacyjnych i części zamiennych,
  • prowadzenie dokumentacji warsztatowej.

Nasz Klient oferuje:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • rozwój zawodowy,
  • pakiet benefitów.