OFERTY PRACY

Osoba odpowiadająca za proces rekrutacji:Karolina Stefaniak

pytań, zadzwoń:
+48 669 972 800

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy, poszukujemy osoby na stanowisko:

Ślusarz narzędziowy

miejsce pracy: Żarów
nr ref.: 8639/SN

Wymagania:

  • wykształcenie zawodowe/średnie – preferowane techniczne,
  • doświadczenie w pracy z formami wtryskowymi,
  • mile widziane umiejętności obsługi narzędziowych maszyn manualnych: tokarka, szlifierka, frezarka,
  • mile widziane podstawy obsługi drążarki wgłębnej,
  • kreatywność i samodzielność w rozwiązywaniu problemów związanych z funkcjonowaniem form wtryskowych,
  • umiejętność pracy w zespole.

Obowiązki:

  • okresowe przeglądy i konserwacja form wtryskowych,
  • diagnoza i usuwanie prostych awarii na formach wtryskowych,
  • ścisła współpraca z działem wtryskarek.

Nasz Klient oferuje:

  • stabilną pracę w międzynarodowym środowisku,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • umowę o pracę.