Osoba odpowiadająca za proces rekrutacji:consultantKonrad Możdżeń

pytań, zadzwoń:
+48 501 647 726

EXPERUM Human Resources jest firmą doradztwa personalnego, która od 27 lat wspiera swoich Klientów w rekrutacji i realizacji projektów doradczych z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży budowlano-rolniczo-energetycznej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Serwisant Technologii

miejsce pracy: cała Polska

nr ref.: 8875/ST

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie techniczne (elektromechanika, budowa maszyn, mechanika),

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • prawo jazdy kat. B,
  • gotowość do wyjazdów służbowych,
  • komunikatywność,
  • samodzielność,
  • dobra organizacja pracy.

Obowiązki:

  • monitorowanie efektywności pracy urządzeń biorących udział w produkcji biogazu,

  • dbałość o utrzymanie ciągłości pracy maszyn i instalacji funkcjonujących na terenie biogazowni,
  • sporządzanie dokumentacji serwisowej,
  • montaż oraz naprawa urządzeń, maszyn i instalacji technicznych,
  • wykonywanie prac serwisowych,
  • koordynacja działań naprawczych.

Nasz Klient oferuje:

  • zatrudnienie w formie umowy o pracę lub B2B,

  • niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, komputer, telefon),
  • benefity pozafinansowe (karta Multisport, ubezpieczenie grupowe),
  • kompleksowe wdrożenie,
  • premie uznaniowe.