Osoba odpowiadająca za proces rekrutacji:consultantKonrad Możdżeń

pytań, zadzwoń:
+48 501 647 726

EXPERUM Human Resources jest firmą doradztwa personalnego, która od 27 lat wspiera swoich Klientów w rekrutacji i realizacji projektów doradczych z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży budowlano-rolniczo-energetycznej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Serwisant Jednostek Kogeneracyjnych

miejsce pracy: cała Polska (głównie woj. wielkopolskie, mazowieckie, pomorskie)

nr ref.: 8874/SJK

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie techniczne (elektromechanika, budowa maszyn, mechanika),

  • doświadczenie w pracy na stanowisku serwisanta,
  • znajomość języka niemieckiego, czeskiego lub angielskiego mile widziana,
  • umiejętność obsługi pakietu MS Office,
  • prawo jazdy kat. B,
  • gotowość do wyjazdów służbowych,
  • gotowość do szkolenia wdrożeniowego w Czechach,
  • komunikatywność, samodzielność oraz dobra organizacja pracy.

Obowiązki:

  • kompleksowa obsługa silników gazowych (instalacja, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, użytkowanie bieżące),

  • sporządzanie dokumentacji serwisowej,
  • diagnozowanie pracy obsługiwanych jednostek,
  • testowanie naprawionych urządzeń.

Nasz Klient oferuje:

  • zatrudnienie w formie umowy o pracę lub B2B,

  • niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, komputer, telefon),
  • benefity pozafinansowe (MultiSport, ubezpieczenie grupowe),
  • kompleksowe wdrożenie,
  • premie uznaniowe.