Osoba odpowiadająca za proces rekrutacji:consultantWiktoria Dziewit
Business Unit Manager

pytań, zadzwoń:
+48 695 728 725

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Rekruter

miejsce pracy: Bielany Wrocławskie – praca zdalna

nr ref.: 8808/R

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe,
  • doświadczenie w prowadzeniu rekrutacji,
  • mile widziane doświadczenie w branży IT,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2,
  • umiejętność organizacji pracy własnej i nastawienie na wynik,
  • terminowość, samodzielność w działaniu,
  • dyspozycyjność do pracy z biura zlokalizowanego w Bielanach Wrocławskich.

Obowiązki:

  • samodzielna organizacja pracy w celu skutecznego finalizowania prowadzonych projektów rekrutacyjnych,
  • prowadzenie rekrutacji na stanowiska produkcyjne, specjalistyczne,
  • wyszukiwanie kandydatów odpowiadających profilowi stanowiska,
  • prowadzenie rozmów z kandydatami,
  • kontakt z firmami zewnętrznymi prowadzącymi procesy rekrutacyjne.

Nasz Klient oferuje:

  • pracę zdalną opartą o umowę zlecenie lub współpracę B2B,
  • elastyczne godziny pracy dostosowane do własnych potrzeb,
  • możliwość stałej współpracy z firmą,
  • przyjazną atmosferę pracy.