Osoba odpowiadająca za proces rekrutacji:consultantWiktoria Dziewit
Business Unit Manager

pytań, zadzwoń:
+48 695 728 725

Dla naszego Klienta, zarządcy obiektów komercyjnych, poszukujemy osoby na stanowisko:

Radca Prawny / Specjalista ds. Umów

miejsce pracy: Wrocław

nr ref.: 8806/RP

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe prawnicze,
  • min. 3-letnie doświadczenie w zakresie obsługi prawnej firm,
  • doświadczenie w sporządzaniu i opiniowaniu umów,
  • bardzo dobra znajomość prawa cywilnego oraz gospodarczego,
  • umiejętność samodzielnej analizy prawnej dokumentów,
  • dobra organizacja pracy własnej, terminowość, samodzielność w podejmowaniu decyzji.

Obowiązki:

  • sporządzanie i weryfikacja umów, aneksów i porozumień,
  • udział w negocjacjach handlowych z kontrahentami,
  • ocena ryzyka prawnego związanego z zawieranymi umowami,
  • udzielanie porad prawnych,
  • opiniowanie oraz tworzenie dokumentów wewnętrznych,
  • bieżąca aktualizacja zmian w prawie gospodarczym, cywilnym, budowlanym oraz handlowym,
  • współpraca z zarządem oraz innym działami firmy.

Nasz Klient oferuje:

  • szansę rozwoju zawodowego, udział w ciekawych projektach,
  • możliwość uczestnictwa w szkoleniach specjalistycznych,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • dodatki pozapłacowe – ubezpieczenie zdrowotne, kursy językowe, dofinansowanie sportu i rekreacji,
  • przyjazną atmosferę pracy.