OFERTY PRACY

Osoba odpowiadająca za proces rekrutacji:Joanna Lewkowicz

pytań, zadzwoń:
+48 601 378 965

Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej z branży gazów technicznych, poszukujemy osoby na stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy

miejsce pracy: Warszawa, Gdańsk, Poznań, Bydgoszcz, Toruń, Szczecin.
nr ref.: 8926/PH

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe: chemiczne, fizyczne lub pokrewne,
  • min. 2 - letnie doświadczenie w aktywnym zdobywaniu nowych klientów,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2,
  • biegła znajomość pakietu MS Office,
  • prawo jazdy kategorii B i gotowość do pracy w podróży,
  • wysokie umiejętności interpersonalne,
  • umiejętność organizacji pracy własnej,
  • umiejętność analitycznego myślenia.

Obowiązki:

  • sprzedaż gazów specjalnych,
  • pozyskiwanie, utrzymywanie oraz budowanie relacji z klientami,
  • aktywne monitorowanie i analiza runku,
  • negocjacja umów oraz cen z klientami,
  • prowadzenie działań marketingowych,
  • prowadzenie dokumentacji oraz raportowanie.

Nasz Klient oferuje:

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę,
  • premię,
  • samochód służbowy,
  • pakiet benefitów m.in. opieka zdrowotna,
  • przyjazną atmosferę.