Osoba odpowiadająca za proces rekrutacji:consultantWiktoria Dziewit
Business Unit Manager

pytań, zadzwoń:
+48 695 728 725

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Programista ServiceNow

miejsce pracy: Praca zdalna

nr ref.: 8853/PSN

Wymagania:

  • min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • doświadczenie w językach front-end oraz usługach internetowych,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2,
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego,
  • certyfikat ITIL Foundation lub wyższy,
  • umiejętność definiowania i uzgadniania szczegółów projektu rozwiązania w ITSM,
  • bardzo dobra znajomość JavaScript, HTML, CSS i XML,
  • mile widziane posiadanie certyfikatu ServiceNow.

Obowiązki:

  • utrzymanie i rozbudowa platformy ServiceNow,

  • rozwój, wdrażanie i utrzymanie nowych modułów i komponentów ServiceNow dla klientów wewnętrznych oraz potrzeb biznesowych,
  • wdrażanie i obsługa interfejsów do wewnętrznych systemów firmy, usług chmury publicznej i oprogramowania innych firm w ServiceNow,
  • optymalizacja i automatyzacja procesów zarządzania usługami IT,
  • dokumentowanie wdrażanych ulepszeń i modyfikacji.

Nasz Klient oferuje:

  • zatrudnienie B2B lub umowę o pracę,

  • pracę w całości zdalną,
  • realizację projektów w środowisku międzynarodowym,
  • szeroki wybór szkoleń podnoszących umiejętności i kwalifikacje,
  • pakiet benefitów.