Osoba odpowiadająca za proces rekrutacji:consultantBarbara Wiecheć

pytań, zadzwoń:
+48 697 080 003

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży budowlano-rolniczo-energetycznej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Pracownik Nadzoru Biotechnologicznego

miejsce pracy: Ostrzeszów
nr ref.: 8933/PNB

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie; preferowane techniczne o kierunku rolniczym,
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • czynne prawo jazdy kat. B,
  • dyspozycyjność do wyjazdów służbowych,
  • rzetelność,
  • samodzielność,
  • wysoki poziom organizacji pracy własnej.

Obowiązki:

  • wykonywanie prostych prac w zakresie serwisu biotechnologicznego dla klientów,
  • sporządzanie raportów (pisemnych i fotograficznych),
  • zgłaszanie zaobserwowanych nieprawidłowości odpowiednim osobom,
  • dokonywanie pomiaru jakości biogazu,
  • analiza próbek laboratoryjnych,
  • analiza ustawień technologicznych urządzeń biogazowni,
  • monitorowanie efektywności pracy urządzeń uczestniczących w produkcji biogazu,
  • sprzedaż produktów oferowanych przez firmę,
  • dostarczanie klientom zamawianych komponentów.

Nasz Klient oferuje:

  • umowę o pracę,
  • wdrożenie w nowe obowiązki,
  • płatne nadgodziny i delegacje,
  • samochód służbowy,
  • pakiet benefitów.