Osoba odpowiadająca za proces rekrutacji:consultantKarolina Dziewit

pytań, zadzwoń:
+48 669 972 800

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży przemysłowej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Planista Produkcji

miejsce pracy: okolice Krakowa

nr ref.: 8757/PP

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (kierunek ekonomiczny lub techniczny),
  • minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2,
  • znajomość procesów  planistycznych w obszarze produkcji,
  • doświadczenie w zakresie stosowania metodologii 8D, klasycznych narzędzi jakości oraz we wdrażaniu narzędzi Lean,
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej, umiejętność delegowania zadań i egzekwowania wyników,
  • świetna organizacja pracy, samodzielność w podejmowaniu decyzji oraz realizacji zadań,
  • orientacja na eliminację strat i podnoszenie efektywności pracy zespołu oraz optymalizację kosztów,
  • wysokie umiejętności komunikacyjne.

Obowiązki:

  • realizacja zleceń produkcyjnych,
  • przygotowywanie raportów produkcyjnych,
  • bieżące monitorowanie i raportowanie zgodności realizacji planu,
  • tworzenie zamówień materiałów i surowców niezbędnych do finalizacji planu produkcji,
  • realizacja projektów naprawczych w zakresie utrzymania odpowiedniego poziomu zapasów surowców i materiałów do produkcji,
  • opracowywanie, nadzór i aktualizacja dziennych i tygodniowych planów produkcji,
  • współpraca z innymi działami przy m.in. przy uruchomieniach nowych produktów.

Nasz Klient oferuje:

  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • bogaty pakiet benefitów pozapłacowych.