OFERTY PRACY

Osoba odpowiadająca za proces rekrutacji:Katarzyna Kielar

pytań, zadzwoń:
501-647-726

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy 3 osób na stanowisko:

Operator Wózka Widłowego

miejsce pracy: Żarów
nr ref.: 8538/OWW

Wymagania:

  • wykształcenie zawodowe lub średnie,
  • uprawnienia do obsługi wózka widłowego,
  • komunikatywność, dokładność, odpowiedzialność i zaangażowanie,
  • gotowość do pracy systemie zmianowym (do wyboru tryb 3-zmianowy albo 4-brygadowy).

Obowiązki:

  • obsługa wózka widłowego zgodnie z instrukcją wytwórcy oraz z zasadami bezpieczeństwa pracy obowiązującymi w zakładzie pracy, praca na wysokości powyżej 3 metrów,
  • przyjmowanie dostaw komponentów i półproduktów oraz umieszczanie ich w magazynie,
  • odbiór odpadów technologicznych i transport do wyznaczonych miejsc,
  • ładowanie, rozładowywanie i przemieszczanie towaru,
  • konserwacja pojazdu.

  • umowę o prace w stabilnej, międzynarodowej firmie o ustalonej pozycji na rynku
  • dodatki za pracę w weekendy, dodatki za pracę na nocne zmiany, bonusy roczne,
  • szkolenia wewnętrzne,
  • realna możliwość rozwoju zawodowego.