Osoba odpowiadająca za proces rekrutacji:consultantAlbert Kosiński

pytań, zadzwoń:
+48 501 647 726

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy specjalizującej się w montażu przemysłowym, poszukujemy osoby na stanowisko:

Monter (elektryk, hydraulik, monter wentylacji, klimatyzacji i rurociągów, spawacz, serwisant wind i urządzeń dźwigowych)

miejsce pracy: Niemcy

nr ref.: 8756/M

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe,
  • znajomość języka niemieckiego na poziomie A2/B1,
  • doświadczenie jako monter w danej branży,
  • doświadczenie w pracy za granicą będzie dodatkowym atutem,
  • mile widziane prawo jazdy kategorii B,
  • umiejętność pracy w zespole.

Obowiązki:

  • zakładanie, montaż, planowanie i uruchamianie instalacji,
  • przeprowadzanie przeglądów technicznych oraz bieżącej konserwacji instalacji,
  • naprawianie i usuwanie usterek w urządzeniach i instalacjach,
  • tworzenie raportów serwisowych (w przypadku pracy serwisanta),
  • zapewnienie wysokiej jakości obsługi klienta.

  • samochód służbowy z kartą paliwową (dojazdy na budowę, na zakwaterowanie oraz do Polski na koszt pracodawcy)
  • organizację zakwaterowania w miejscu pracy,
  • szkolenia i możliwość podnoszenia kwalifikacji,
  • niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony,
  • atrakcyjne wynagrodzenie i dietę,
  • pełne ubezpieczenie zdrowotne, wypadkowe i emerytalne oraz kartę prywatnego ubezpieczenia zdrowotnego PLUSCARD, również dla członków rodziny.