OFERTY PRACY

Osoba odpowiadająca za proces rekrutacji:Joanna Lewkowicz

pytań, zadzwoń:
+48 601 378 965

Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Młodszy Technolog Żywności

miejsce pracy: Piekary Śląskie
nr ref.: 8924/MT

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe, wymagany kierunek Technologia Żywności,
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. A2,
  • biegła obsługa pakietu Office,
  • komunikatywność, kreatywność,
  • chęć rozwoju i zdobywania wiedzy,
  • mile widziane prawo jazdy kategorii B,
  • mile widziana znajomość branży spożywczej.

Obowiązki:

  • pomoc w sporządzaniu nowych receptur produktów,
  • pisanie raportów z prób produkcyjnych,
  • aktualizowanie zmian w recepturach,
  • dbanie o bieżącą wysyłkę próbek z surowcami do badań w zewnętrznych laboratoriach,
  • uczestniczenie w nadzorze technologicznym nad procesem produkcji,
  • bezpośrednia współpraca z Technologami.

Nasz Klient oferuje:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • zajęcia z nauki języka angielskiego,
  • system kafeteryjny (m.in. zajęcia sportowe/ bilety do kina, na koncert/ bony podarunkowe),
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,
  • bonus świąteczny i urodzinowy.