OFERTY PRACY

Osoba odpowiadająca za proces rekrutacji:Aleksandra Łysokoń

pytań, zadzwoń:
+48 601 378 965

EXPERUM Human Resources jest firmą doradztwa personalnego, która od 27 lat wspiera swoich Klientów w rekrutacji i realizacji projektów doradczych z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży budowlano-rolniczo-energetycznej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Młodszy Laborant (m/k)

miejsce pracy: Ostrzeszów

nr ref.: 8873/ML

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe lub student/ka studiów zaocznych,

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku oraz z zakresu biologii, biotechnologii, techniki rolniczej czy ochrony środowiska
  • znajomość technik miareczkowania oraz elektroforezy,
  • dobra znajomość systemu Comarch ERP XL,
  • posiadanie prawo jazdy kat. B,
  • gotowość do wyjazdów służbowych,
  • samodzielność, odpowiedzialność, terminowość i analityczność.

Obowiązki:

  • pobór próbek u klienta,

  • przygotowywanie roztworów i odczynników do analiz,
  • przygotowywanie, katalogowanie oraz archiwizacja pozyskiwanych próbek,
  • utrzymywanie porządku w miejscu pracy,
  • wykonywanie analiz fizykochemicznych,
  • tworzenie raportów wykonanych analiz.

Nasz Klient oferuje:

  • umowę o pracę,

  • pracę stacjonarną,
  • elastyczny czas pracy,
  • pakiet benefitów (m. in. MultiSport, ubezpieczenie grupowe),
  • system premiowy.