OFERTY PRACY

Osoba odpowiadająca za proces rekrutacji:Ewelina Krzyżak

pytań, zadzwoń:
+48 601 378 965

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Mistrz Produkcji

miejsce pracy: okolice Krakowa
nr ref.: 8625/MP

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe,
  • minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2,
  • znajomość środowiska Microsoft Office, w szczególności MS Excel,
  • doświadczenie w kierowaniu zespołem pracowników,
  • wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne,
  • umiejętność budowania autorytetu i zorientowanie na cel,
  • gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym.

Obowiązki:

  • zarządzanie zespołem pracowników produkcji, organizacja pracy podległego zespołu i jego koordynowanie,
  • nadzór nad przestrzeganiem obowiązujących przepisów BHP,
  • bieżące rozwiązywanie pojawiających się problemów produkcyjnych,
  • zwiększanie jakości, dyscypliny pracy oraz podnoszenie kwalifikacji zawodowych pracowników,
  • przeprowadzanie szkoleń stanowiskowych oraz sporządzanie i aktualizacja instrukcji pracy,
  • działania zmniejszające straty i koszty produkcji.

  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie na podstawie umowy o pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • pakiet benefitów pozapłacowych,
  • bardzo dobra atmosfera w pracy.