OFERTY PRACY

Osoba odpowiadająca za proces rekrutacji:Mateusz Szydełko

pytań, zadzwoń:
601 380 066

EXPERUM Human Resources jest firmą doradztwa personalnego, która od 27 lat wspiera swoich Klientów w rekrutacji i realizacji projektów doradczych z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi.

Dla naszego Klienta, firmy z branży metalowej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Mistrz / Lider Obsługi Pieca do Cynkowania

miejsce pracy: Małomice

nr ref.: 8916/LMP

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie,

  • min. 3 letnie doświadczenie przy obsłudze pieca do cynkowania i pracy na ocynkowni zanurzeniowej,
  • doświadczenie w cynkowaniu różnego typu asortymentu,
  • posiadanie wiedzy związanej z procesem cynkowania ogniowego na piecu zanurzeniowym,
  • posiadanie uprawnień na wózek widłowy i suwnicę sterowaną z poziomu gruntu,
  • posiadanie zaświadczenia umożliwiającego pracę powyżej 3 metrów,
  • znajomość pakietu MS Office w stopniu podstawowym,
  • gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym,
  • posiadanie prawa jazdy kat. B,
  • komunikatywność i rzetelność,
  • samodzielność oraz umiejętność organizacji własnej pracy.

Obowiązki:

  • szkolenie osób obsługujących piec, a także samodzielnych operatorów i zastępców pracujących na kolejnych uruchamianych zmianach,

  • nadzorowanie procesu cynkowania i uzupełniania cynku,
  • zwiększanie wydajności nowo otwartej ocynkowni,
  • zanurzanie wsadów w piecu cynkowniczym,
  • wyjmowanie twardego cynku z pieca,
  • uzupełnianie kąpieli cynkowniczej przy pomocy kraty zanurzeniowej oraz pieca tyglowego,
  • dbanie o utrzymanie czystości w miejscu pracy,
  • konserwacja mechanizmów, które znajdują się w pobliżu pieca.

Nasz Klient oferuje:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • premię,
  • możliwość dodatkowych szkoleń zawodowych,
  • pakiet benefitów (m.in. refundacja obiadów, finansowanie nauki języków obcych).