OFERTY PRACY

Osoba odpowiadająca za proces rekrutacji:Joanna Balcewicz
Office Assistant / Sales Assistant

pytań, zadzwoń:
+48 723 364 222

Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Mechanik Utrzymania Ruchu

miejsce pracy: Żarów
nr ref.: 8816/MUR

Wymagania:

  • wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne,
  • minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku w Dziale Utrzymania Ruchu,
  • posiadane uprawnień SEP do 1 kV,
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej, schematów elektrycznych i hydraulicznych,
  • umiejętność obsługi komputera,
  • dobra organizacja pracy własnej,
  • mile widziane uprawnienia do obsługi suwnic,
  • gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym.

Obowiązki:

  • konserwacja, bieżące naprawy, przeglądy okresowe oraz remonty maszyn i urządzeń,
  • analizowanie przyczyn awarii i wprowadzanie rozwiązań eliminujących źródło problemu,
  • nadzór nad firmami serwisowymi podczas przeprowadzanych prac,
  • współpraca ze wszystkimi działami firmy w celu zapobiegania awariom.

Nasz Klient oferuje:

  • umowa o pracę,
  • stabilne zatrudnienie,
  • dodatek za dojazdy,
  • świadczenia socjalne (np. wakacyjne, bonus roczny).