Osoba odpowiadająca za proces rekrutacji:consultantKarolina Dziewit

pytań, zadzwoń:
+48 669 972 800

EXPERUM Human Resources jest firmą doradztwa personalnego, która od 27 lat wspiera swoich Klientów w rekrutacji i realizacji projektów doradczych z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi.

Dla naszego Klienta, placówki medycznej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Lekarz POZ

miejsce pracy: Pieszyce

nr ref.: 8859/LPO

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe medyczne,

  • doświadczenie w rozliczeniach NFZ,
  • czynne prawo do praktykowania zawodu,
  • ukończona specjalizacja, w trakcie lub chęć do specjalizowania się w zakresie medycyny rodzinnej/chorób wewnętrznych,
  • nastawienie na Pacjenta i jego dobro,
  • samoorganizacja.

Obowiązki:

  • etyczne podejście do diagnostyki i leczenia pacjentów,

  • prowadzenie dokumentacji medycznej,
  • całościowa dbałość o Pacjenta i jego dobro.

Nasz Klient oferuje:

  • umowę o pracę lub kontrakt,

  • pracę w wymiarze około 20-25 godzin tygodniowo lub więcej,
  • elastyczny grafik,
  • współpracę w wyspecjalizowanym zespole.