Osoba odpowiadająca za proces rekrutacji:consultantKarolina Dziewit

pytań, zadzwoń:
+48 669 972 800

Dla naszego Klienta, firmy z branży nieruchomości, poszukujemy osoby na stanowisko:

Koordynator ds. Technicznych

miejsce pracy: Wrocław
nr ref.: 8835/KDT

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne – budownictwo, elektrotechnika, automatyka, HVAC,

  • minimum 3-letnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym działu utrzymania ruch lub zarządzania nieruchomościami,
  • znajomość języka niemieckiego lub angielskiego na poziomie minimum B2,
  • praktyczna znajomość prawa budowlanego i technicznej obsługi budynków,
  • prawo jazdy kat. B,
  • znajomość obsługi systemów: HVAC, elektrycznych, wod-kan, p.poż,
  • mile widziane uprawnienia SEP E i D grup 1, 2, 3.

Obowiązki:

  • zarządzaniem dokumentacją obiektów,

  • prowadzenie Książki Obiektu Budowlanego,
  • usprawnianie kosztów eksploatacyjnych oraz napraw,
  • dbałość o prawidłową realizacją usługami obsługi technicznej,
  • nadzór i kontrola nad pracami konserwacyjnymi, przeglądami, modernizacjami, remontami, naprawami,
  • zarządzanie pracy podwykonawców.

Nasz Klient oferuje:

  • umowę o pracę,

  • szkolenia wdrożeniowe i branżowe,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • naukę języka angielskiego i niemieckiego.