Osoba odpowiadająca za proces rekrutacji:consultantWiktoria Dziewit
Business Unit Manager

pytań, zadzwoń:
+48 695 728 725

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej - lidera branży nowych technologii, poszukujemy osoby na stanowisko:

Koordynator ds. Lean Manufacturing

miejsce pracy: Namysłów

nr ref.: 8801/KL

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • praktyczna znajomość narzędzi Lean Manufacturing,
  • orientacja w zakresie przebiegu procesu produkcji podzespołów elektronicznych,
  • znajomość MS Excel oraz SAP.

Obowiązki:

  • koordynowanie działań z zakresu Lean Manufacturing oraz optymalizacja procesów w obszarze Value Stream,
  • planowanie i wprowadzanie działań mających na celu racjonalizację kosztów,
  • wsparcie procesu automatyzacji i wdrożenia Autonomous Maintenance,
  • koordynowanie działań przygotowania nowych produktów do produkcji,
  • koordynowanie i dbałość o zachowanie ustanowionych standardów,
  • szkolenie i wdrażanie pracowników w kierunku samodzielnego prowadzenia działań Lean.

  • szansę rozwoju w międzynarodowej firmie będącej liderem swojej branży,
  • możliwość uczestnictwa w szkoleniach specjalistycznych oraz językowych,
  • elastyczny czas pracy,
  • umowę o pracę,
  • pakiet socjalny oraz medyczny.