Osoba odpowiadająca za proces rekrutacji:consultantKarolina Dziewit

pytań, zadzwoń:
+48 669 972 800

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy, poszukujemy osoby na stanowisko:

Młodszy Kontroler Finansowy

miejsce pracy: Jelcz Laskowice

nr ref.: 8781/MKF

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • minimum 2 letnie doświadczenie w obszarze kontrolingu/finansów,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2,
  • mile widziane doświadczenie w pracy systemie SAP,
  • odpowiedzialność, sumienność, samodzielność w działaniu,
  • umiejętność pracy w sytuacjach pod presją czasu.

Obowiązki:

  • przygotowywanie raportów i wskaźników finansowych,
  • udział w zamknięciu miesiąca/kwartału/roku z działem księgowości,
  • przygotowywanie budżetu rocznego i stałe monitorowanie wybranych wskaźników,
  • przygotowywanie prognoz krótkoterminowych i planów inwestycyjnych,
  • bieżąca współpraca z centralą w sprawie controlingu oraz udział w projektach w celu optymalizacji wybranych procesów.

Nasz Klient oferuje:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku,
  • pakiet benefitów.