Osoba odpowiadająca za proces rekrutacji:consultantKarolina Dziewit

pytań, zadzwoń:
+48 669 972 800

EXPERUM Human Resources jest firmą doradztwa personalnego, która od 27 lat wspiera swoich Klientów w rekrutacji i realizacji projektów doradczych z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Kontroler Finansowy

miejsce pracy: Lwówek Śląski
nr ref.: 8754/KF

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: ekonomia, finanse i rachunkowość oraz pokrewne),

  • min. 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku (najlepiej w firmie produkcyjnej),
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B1/B2,
  • bardzo dobra znajomość Excela,
  • mile widziane doświadczenie w pracy z systemem ERP (Navision lub MS Dynamics)
  •  i MS Power BI (lub innych narzędzi Business Intelligence),
  • wysoko rozwinięte umiejętności analitycznego myślenia i wnioskowania,
  • zdolności komunikacyjne, proaktywność i samodzielność w działaniu,
  • terminowość i umiejętność organizacji pracy.

Obowiązki:

  • analiza kosztów OPEX i CAPEX,

  • weryfikacja danych dotyczących wyników finansowych,
  • sporządzanie miesięcznych raportów zarządczych dla kierownictwa firmy,
  • opracowywanie wskaźników i narzędzi raportowania,
  • koordynowanie procesu budżetowania,
  • analiza odchyleń realizacji budżetów,
  • opracowywanie analiz przyszłościowych,
  • branie udziału przy tworzeniu modeli finansowych.

Nasz Klient oferuje:

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,

  • możliwość pracy w trybie hybrydowym,
  • benefity np. ubezpieczenie zdrowotne, wczasy pod gruszą, ZFZŚ, karta Multisport, bony
  • i prezenty świąteczne,
  • możliwość rozwoju zawodowego.