Osoba odpowiadająca za proces rekrutacji:consultantKarolina Dziewit

pytań, zadzwoń:
+48 669 972 800

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy, poszukujemy osoby na stanowisko:

Kontroler Finansowy

miejsce pracy: okolice Lwówka Śląskiego

nr ref.: 8754/KF

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne,
  • minimum 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2,
  • doświadczenie w pracy z systemem ERP i BI,
  • zaawansowana znajomość programu Excel,
  • wysoko rozwinięte umiejętności analitycznego myślenia i wnioskowania,
  • wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne,
  • terminowość i umiejętność organizacji pracy.

Obowiązki:

  • przeprowadzanie analiz ad-hoc i wyciąganie wniosków z opracowanych danych,
  • wsparcie kierownictwa w podejmowaniu decyzji,
  • weryfikacja i analiza wyników produkcji oraz budowanie świadomości i zrozumienia
  • w zakresie występujących niezgodności,
  • sporządzanie miesięcznych raportów zarządczych dla kierownictwa firmy,
  • uczestniczenie i inicjowanie usprawnień związanych z procesami oraz wsparcie i doradztwo dla managerów,
  • opracowywanie wskaźników i narzędzi raportowania,
  • nadzór nad zachowaniem płynności finansowej firmy,
  • opracowywanie analiz przyszłościowych.

Nasz Klient oferuje:

  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie,
  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego.