OFERTY PRACY

Osoba odpowiadająca za proces rekrutacji:Aleksandra Łysokoń

pytań, zadzwoń:
+48 601 378 965

EXPERUM Human Resources jest firmą doradztwa personalnego, która od 27 lat wspiera swoich Klientów w rekrutacji i realizacji projektów doradczych z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi.

Dla naszego Klienta, firmy z branży budowlanej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Kierownik Robót Sanitarnych

miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski i okolice

nr ref.: 8910/KRS

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne,

  • min. rok doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych bez ograniczeń,
  • umiejętność odczytywania i sprawdzania dokumentacji projektowej,
  • znajomość oprogramowania AutoCAD,
  • znajomość pakietu MS Office,
  • prawo jazdy kategorii B,
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne (w szczególności umiejętności komunikacyjne, zdolność współdziałania i umiejętność radzenia sobie ze stresem),
  • umiejętność rozwiązywania problemów i bardzo dobra organizacja pracy,
  • umiejętność zarządzania zespołem i delegowanie zadań,
  • sumienność i wytrwałość.

Obowiązki:

  • nadzorowanie pracy podległych osób,

  • sporządzanie dokumentacji powykonawczych,
  • prowadzenie dokumentacji budowy,
  • kontrolowanie prowadzonych prac pod kątem ich jakości i terminowości,
  • sprawdzanie poprawności przygotowanej dokumentacji projektowej oraz technicznej,
  • dbanie o właściwe przestrzeganie zasad BHP i ppoż. na budowie.

Nasz Klient oferuje:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • dodatkowe benefity finansowe,
  • ciekawą i pełną wyzwań pracę.