Osoba odpowiadająca za proces rekrutacji:consultantWiktoria Dziewit
Business Unit Manager

pytań, zadzwoń:
+48 695 728 725

Dla naszego Klienta, generalnego wykonawcy instalacji sanitarnych i elektrycznych, poszukujemy osoby na stanowisko:

Kierownik Robót Elektrycznych

miejsce pracy: dolnośląskie
nr ref.: 8818/KRE

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • doświadczenie w kierowaniu i nadzorowaniu zespołu podwykonawców,
  • uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych,
  • bardzo dobra znajomość programów pakietu MS Office oraz Autocad,
  • gotowość do wyjazdów służbowych.

Obowiązki:

  • nadzór nad pracą podwykonawców,
  • planowanie prac i optymalne wykorzystanie sprzętu oraz zaplecza budowy,
  • kontrola jakości, bezpieczeństwa i postępu robót instalacji elektrycznych, technicznych i automatyki,
  • weryfikacja dokumentów projektowych, specyfikacji technicznych dotyczących wykonania i odbioru robót oraz kosztorysów i przedmiarów robót,
  • kontrola terminowości wykonania prac,
  • przygotowywanie wymaganych raportów.

Nasz Klient oferuje:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • ubezpieczenie na życie finansowane przez pracodawcę,
  • dofinansowanie do pakietu medycznego, karty Multisport oraz nauki języka obcego,
  • niezbędne narzędzia pracy (telefon komórkowy oraz laptop),
  • samochód służbowy z możliwości wykorzystania do celów prywatnych.