OFERTY PRACY

Osoba odpowiadająca za proces rekrutacji:Ewelina Krzyżak

pytań, zadzwoń:
+48 601 378 965

Dla naszego Klienta, firmy o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym, poszukujemy osoby na stanowisko:

Kierownik Robót

miejsce pracy: Wrocław

nr ref.: 8675/KR

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (Inżynieria środowiska lub pokrewne),
  • co najmniej rok doświadczenie na podobnym stanowisku, w branży budowlanej,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2,
  • posiadanie uprawnień do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych,
  • znajomość pakietu MS Office oraz programu AutoCAD,
  • mile widziane posiadanie uprawnień do prowadzenia instruktażu BHP oraz p-poż.
  • umiejętność rozwiązywania problemów i bardzo dobra organizacja pracy,
  • umiejętność zarządzania zespołem i delegowanie zadań,
  • odpowiedzialność, otwartość, dobra komunikacja z zespołem.

Obowiązki:

  • kierowanie, koordynacja i planowanie robót w oparciu o budżet oraz przepisy prawa budowlanego,
  • nadzór nad realizacją i przebiegiem zadań,
  • rozdzielanie zadań podległym pracownikom oraz opiniowanie i ocena wyników pracy,
  • weryfikacja dokumentacji, ustalanie procesów technologicznych, opracowanie dokumentacji powykonawczej,
  • dbałość o właściwy stan BHP na budowie,
  • kontrola dostaw materiałów na budowę, zabezpieczenie niezbędnych środków produkcji,
  • branie udziału w naradach i spotkaniach, współudział w wyborze podwykonawców,
  • współuczestnictwo w pozyskiwaniu zleceń.

Nasz Klient oferuje:

  • umowę o pracę lub kontrakt,
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia,
  • prywatną opiekę medyczną oraz kartę multisport,
  • ciekawą, pełną wyzwań pracę oraz możliwość rozwoju zawodowego.