Osoba odpowiadająca za proces rekrutacji:consultantKarolina Dziewit
Business Unit Manager

pytań, zadzwoń:
+48 669 972 800

Dla naszego Klienta, firmy z branży energetycznej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Kierownik Przygotowania Inwestycji

miejsce pracy: Poznań
nr ref.: 8962/KDP

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe,

  • minimum 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • mile widziana znajomość języka angielskiego,
  • umiejętność obsługi pakietu MS Office,
  • umiejętność zarządzania zespołem,
  • wysokie umiejętności komunikacyjne,
  • sumienność, dokładność, konsekwencja w działaniu.

Obowiązki:

  • przeprowadzanie wycen projektów inwestycyjnych (etap ofertowania i realizacji),

  • kontraktacja podwykonawców,
  • przygotowywanie zaplecza budów,
  • wspieranie kierowników budów w organizacji pracy budowy,
  • zamawianie urządzeń,
  • nadzór nad przygotowywaniem i sprawdzaniem stanu technicznego urządzeń
  • zarządzanie pracą podległego zespołu.

Nasz Klient oferuje:

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie z branży OZE,

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B,
  • udział przy realizowaniu ciekawych inwestycji,
  • premię od realizowanych projektów,
  • pakiet benefitów.