OFERTY PRACY

Osoba odpowiadająca za proces rekrutacji:Mateusz Szydełko

pytań, zadzwoń:
601 380 066

EXPERUM Human Resources jest firmą doradztwa personalnego, która od 27 lat wspiera swoich Klientów w rekrutacji i realizacji projektów doradczych z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży budowlano-rolniczo-energetycznej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Kierownik Budowy

miejsce pracy: cała Polska

nr ref.: 8876/KIB

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe, preferowany kierunek: Budownictwo,

  • min. rok doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • biegła znajomość przepisów prawa budowlanego i zagadnień BHP,
  • posiadanie uprawnień konstrukcyjno-budowlanych bez ograniczeń,
  • prawo jazdy kat. B,
  • gotowość do pracy delegacyjnej w dni robocze,
  • dobra organizacja pracy własnej i zespołu,
  • samodzielność i konsekwentność w działaniu.

Obowiązki:

  • kontrolowanie zgodności wykonywanych robót budowlanych z wymogami harmonogramu, kontraktu i dokumentacji technicznej,

  • nadzorowanie pracy podwykonawców i jej zgodności z dokumentacją techniczną,
  • usuwanie zaistniałych problemów technicznych,
  • organizowanie transportu, usług niezbędnych do prawidłowej realizacji inwestycji,
  • organizowanie zamówień surowców i maszyn niezbędnych na budowie,
  • nadzór na przestrzeganiem zasad BHP przez pracowników,
  • prawidłowe prowadzenie dokumentacji na budowie,
  • współpraca z Managerami Projektu i Dyrektorem Zarządzającym Inwestycjami.

Nasz Klient oferuje:

  • zatrudnienie w formie umowy o pracę lub B2B,

  • niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, komputer, telefon),
  • benefity pozafinansowe (karta Multisport, ubezpieczenie grupowe),
  • premie uznaniowe.