OFERTY PRACY

Osoba odpowiadająca za proces rekrutacji:Aleksandra Łysokoń

pytań, zadzwoń:
+48 601 378 965

EXPERUM Human Resources jest firmą doradztwa personalnego, która od 27 lat wspiera swoich Klientów w rekrutacji i realizacji projektów doradczych z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Inżynier ds. Rozwoju Produktów Elektrycznych

miejsce pracy: Bolesławiec
nr ref.: 8866/IRP

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe elektryczne lub elektroniczne,

  • min. rok doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2,
  • znajomość zasad rysunku technicznego,
  • znajomość oprogramowania CAD,
  • znajomość układów elektronicznych i elektrycznych stosowanych w urządzeniach domowych,
  • mile widziana znajomość systemu SAP.

Obowiązki:

  • przygotowywanie ofert, a także realizacja zamówień grzejników specjalnych,

  • realizowanie projektów i zadań w celu opracowania nowych wyrobów oraz modyfikacje produktów istniejących,
  • przygotowywanie i aktualizacja dokumentacji produktów, materiałów oraz komponentów,
  • przygotowywanie testów certyfikacyjnych nowo wprowadzanych wyrobów zgodnie z aktualnymi wymaganiami prawnymi oraz wewnętrznymi firmy,
  • udział w projektach opracowujących nowe technologie i optymalizację kosztów aktualnie wytwarzanych wyrobów,
  • współpraca z innymi zakładami w grupie w zakresie nowych technologii produkcji.

Nasz Klient oferuje:

  • umowę o pracę oraz stabilne warunki zatrudnienia,

  • elastyczne godziny pracy,
  • pracę zdalną,
  • wynagrodzenie oparte o badania rynkowe,
  • pakiet benefitów.