Osoba odpowiadająca za proces rekrutacji:consultantWiktoria Dziewit
Business Unit Manager

pytań, zadzwoń:
+48 695 728 725

EXPERUM Human Resources jest firmą doradztwa personalnego, która od 27 lat wspiera swoich Klientów w rekrutacji i realizacji projektów doradczych z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Inżynier Procesu Produkcji

miejsce pracy: Bolesławiec
nr ref.: 8869/IPP

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (profil mechaniczny),

  • min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej,
  • mile widziana znajomość języka angielskiego,
  • praktyczna znajomość procesów spawania, zgrzewania oraz lutowania,
  • znajomość procesów z obszaru obróbki skrawaniem,
  • praktyczna znajomość procesów wspierających procesy produkcyjne,
  • miel widziana znajomość zagadnień z obszaru Kaizen oraz Lean Manufacturing.

Obowiązki:

  • projektowanie oraz wdrażanie procesów produkcji,

  • dbanie o prawidłowe prowadzenie dokumentacji technicznej,
  • wdrażanie działań korygujących oraz zapobiegawczych w swoim obszarze,
  • prowadzenie szkoleń dla operatorów,
  • współpraca z managerem.

Nasz Klient oferuje:

  • stabilną zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • wynagrodzenie oparte o badania rynkowe,
  • rozwój w zespole inżynierów,
  • pakiet relokacyjny,
  • bogaty pakiet benefitów.