Osoba odpowiadająca za proces rekrutacji:consultantKonrad Możdżeń

pytań, zadzwoń:
+48 501 647 726

Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej z branży chemicznej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Inżynier Procesów Chemicznych

miejsce pracy: Kędzierzyn-Koźle

nr ref.: 8920/IP

Wymagania:

  • wyższe wykształcenie kierunkowe (chemia, inżynieria chemiczna, technologia chemiczna),
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1,
  • znajomość pakietu Microsoft Office,
  • wysoko rozwinięte umiejętności planowania i organizacji pracy,
  • ambicja oraz chęć podejmowania wyzwań,
  • mile widziane prawo jazdy kat. B.

Obowiązki:

  • opracowywanie i prowadzenie procesów nowych syntez chemicznych,
  • nadzór nad parametrami procesowymi,
  • obsługa instalacji badawczych,
  • dobór aparatów, urządzeń oraz rozwiązań technologicznych,
  • interpretowania otrzymywanych wyników analizy produktu,
  • nadzorowanie gospodarki odpadowej i wodno-ściekowej dla poszczególnych procesów R&D,
  • sporządzanie raportów z zadań.

Nasz Klient oferuje:

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • bogaty pakiet benefitów m.in. dodatkowe ubezpieczenie oraz pakiet opieki medycznej,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • dofinansowanie do szkoleń rozwojowych.