OFERTY PRACY

Osoba odpowiadająca za proces rekrutacji:Karolina Stefaniak

pytań, zadzwoń:
+48 669 972 800

Naszym klientem jest światowy producent komponentów i rozwiązań technologicznych, dla którego poszukujemy :

Inżynier Jakości

miejsce pracy: Grodzisk Mazowiecki

nr ref.: 8668/IJ

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (wymogiem są studia na wydziale elektroniki),
  • minimum 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2 (w mowie i piśmie),
  • konieczna znajomość IPC-A-610 lub równoważnego standardu jakości w przemyśle elektronicznym,
  • znajomość IATF 16949 oraz narzędzi takich jak: FC, FMEA, CP, MSA, SPC, 8D),
  • wysoko rozwinięte umiejętności personalne,
  • umiejętność pod presją czasu,
  • umiejętność pracy w zespole.

Obowiązki:

  • tworzenie dokumentacji zgodnie z wymaganiami IATF,
  • przegląd i ulepszanie procesów produkcyjnych,
  • analizowanie problemów oraz wdrożenie analizy statystycznej danych produkcyjnych za pomocą metodologii Six Sigma,
  • ciągłe doskonalenie procesu produkcyjnego.
  • współpraca z innymi działami firmy.

Nasz Klient oferuje:

  • rozwój w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • umowę o pracę,
  • benefity pozapłacowe w tym: opieka medyczna, ubezpieczenie, karty sportowe, sekcje sportowe, kantynę pracownicza