Osoba odpowiadająca za proces rekrutacji:consultantKarolina Dziewit

pytań, zadzwoń:
+48 669 972 800

Dla naszego Klienta, firmy budowlanej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Inżynier ds. Techniczno-Handlowych

miejsce pracy: Gdańsk
nr ref.: 8828/ITH

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (preferowany kierunek Inżynieria Środowiska),

  • 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem,
  • znajomość programów kosztorysowych,
  • znajomość AutoCad,
  • prawo jazdy kat. B,
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne,
  • umiejętność kreatywnego myślenia oraz elastyczność w dopasowywaniu się do nowych sytuacji.

Obowiązki:

  • wstępna analiza techniczna projektów,

  • przygotowywanie kosztorysów,
  • wstępne negocjacje techniczno-handlowe współpraca z dostawcami firmy,
  • budowanie i utrzymywanie relacji z klientami firmy na etapie ofertowania oraz na realizacji projektów,
  • opracowywanie i składanie ofert do przetargów publicznych wraz z niezbędną dokumentacją merytoryczno-formalną,
  • przygotowywanie zestawień materiałów potrzebnych do wyceny danego projektu.

Nasz Klient oferuje:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • atrakcyjny system motywacyjny,
  • pakiet benefitów.